Kontaktujte nás
+420 491 420 547

Kontaktní osoby:

Ivana Limonová

Tel:. +420 605 851 021

Michal Limon

Tel:. +420 725 500 139


Zvětšit mapu

Partneři KovelisPlasty

Pro příjemné pracovní prostředí je vhodné si ve vaší dílně v zimě přitopit, proto jsou tu naše plynová topidla. Kvalitní topidla robustní konstrukce do provozů. 

Nechali jsme si udělat kvalitně rekonstrukci rodiného domu v Praze. Zkuste i vy profesionální služby v oblasti rekonstrukcí od Imperial Next!

Ploty a oplocení DIRICKX používané na oplocení zahrad, domů a pozemků.

Pro chlazení a výčep sudového piva nabízíme kvalitní výčepní zařízení.

Jednoúčelové stroje pro různé účely. Vyberte si!

Podlahové topení Vám ušetří až 10% nákladů na vytápění.

Bazény, plastové nádrže, zastřešení

Čističky vzduchu nejen od firmy Remko na falach.cz a také od vzdusin.cz najdete velkou řádku čističek a klimatizací. Naopak na odvlhčování zdiva se podívejte zde.

Z našich zkušeností:

Úspěšné webové stránky

Máte internetové stránky ale nejsou tak silným marketingovým nástrojem jak byste čekali? Pak neváhejte a nechte své stránky profesionálně optimalizovat. Internetové vyhledávače jsou největším a prakticky nejlevnějším zdrojem návštěvníků - zákazníků stránek. Nechte si zpracovat analýzu v jakých ohledech Vaše stránky zaostávají!

Rozpočty stavebních prací spolehlivě

Rozpočty od nás se vyplatí! Vytvoříme Vám projektovou dokumentaci a rozpočet stavebních prací v prvotřídní kvalitě, za nízké ceny. Vše zpracujeme rychle, blížící se termín pro nás není překážkou. Navštivte nás na webu rozpoctarka.cz.